Enter your keyword

Med student on journey

Med student on journey

Pierwsze spotkanie z serii Tak to się robi odbyło się 10 marca 2016 roku. Dotyczyło turystyki organizowanej na własną rękę, a konkretnie samodzielnych podróży. O swoich przygodach w świecie oraz o CouchSurfingu opowiadali Aleksa i Kuba.

Kuba na co dzień jest pełnoetatowym programistą, a Aleksa, która niejedno miejsce na świecie już widziała i schodziła, studiuje medycynę. Prowadzi bloga podróżniczego „Med student on journey” na którym dzieli się z innymi swoimi przeżyciami z każdej wycieczki. Opowiedzieli o tym jak godzić wymagające studia z często długimi podróżami na drugi koniec globu. Podpowiedzieli w jaki sposób zaplanować i efektywnie zorganizować wycieczkę, aby podróżować tanio. Opowiedzieli jakie niebezpieczeństwa czekają na każdego podczas wypraw, na co należy uważać a na co zwracać szczególną uwagę oraz jak łączyć pasję z codziennymi obowiązkami. Wszystko to poparte własnym doświadczeniem!

Podczas spotkania opowiadali o tanich sposobach na podróżowanie, ich plusach i minusach. Słuchacze mogli dowiedzieć się jak za darmo przenocować w budynku bez prądu, ciepłej wody i ze szczurami wychodzącymi z toalety, jak odpłatnie (ale tanio) przenocować w normalnych warunkach, a także jakie są rzeczywiste koszty tanich wyjazdów, czy jak nie oszaleć przy przygotowaniach do wyjazdu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ

Your email address will not be published.